تبلیغ کانال ها و گروه های حقوقی در پیام رسان ها
آموزش های تصویریانگلیسیمهارت شنیداری Listening

کارتون آموزشی Super why سوپر وای

آموزش انگلیسی

مجموعه تصویری Super WHY، یکی از مجموعه‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان است که در قالب ۸۵ قسمت آموزشی است. این ۸۵ قسمت در ۳ فصل آموزشی برای شما آماده شده است که دارای موضوعات متنوع و جالبی است.

super-y

این مجموعه در دهکده کتاب داستان (Storybook Village) اتفاق می‌افتد، جایی که شخصیت اصلی آن، Whyatt، با دوستانش Pig ، Red و Princess Pea زندگی می‌کند. در هر یک از قسمت‌ها ، یکی از شخصیت‌های اصلی «یک مشکل بزرگ» دارد. سپس شخصیت‌های اصلی در باشگاه کتاب در مورد مشکل او بحث می‌کنند، سپس توافق می‌کنند که برای حل مسئله به کتاب نگاه کنند.

هدف شخصیت‌های Super Letters (منظور شخصیت‌هایی هستند که با لغات قدرت ابرقهرمانی می‌گیرند) دنبال کردن خط داستانی کتاب برای حل مشکل است. هرچه در حوادث داستان پیشرفت می‌کنند، با موانعی روبرو می‌شوند که با استفاده از مهارت‌های سوادآموزی آن‌ها برای تغییر داستان می‌توان این مشکلات را برطرف کرد. هنگامی‌که این موانع را پشت سر می‌گذارند، جایزه می‌گیرند که راه‌حل «مشکل بزرگ» را به دست آورده‌اند.

با خاتمهٔ ماجراجویی، Super Letters دوباره به باشگاه کتاب پرواز می‌کنند. آن‌ها بر روی صفحه‌نمایش غول‌پیکر رایانه قرار می‌گیرند و «پاسخ داستان» نوشته می‌شود. سپس یکی از Super Letters دلیل این کلمه یا عبارت خاص را به‌عنوان راه‌حلی برای «مشکل بزرگ» بیان می‌کند. پس از دستیابی به راه‌حل، Super Letters آهنگی را برای پایان قسمت می‌خوانند.

مشاهده آنلاین قسمت اول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا