تبلیغ کانال ها و گروه های حقوقی در پیام رسان ها
آموزش های تصویریانگلیسیمهارت شنیداری Listening

کارتون آموزشی نامبر بلاکس Numberblocks

آموزش اعداد در زبان انگلیسی

سریال Numberblocks (بلوکهای اعداد) یک مجموعه آموزشی بسیار شاد برای آشنایی کودکان با اعداد انگلیسی و به شیوه‌ای کاملا گویا و مفهومی است. بازیگران این مجموعه مفرح کارکترهای عددی متشکل از مکعب های کوچک با ایده‌های بزرگ هستند که در هر قسمت داستانی می‌آفرینند و در ضمن سرگرم کردن کودکان، اعداد و مفهوم جمع و تفریق را به کودکان می‌آموزند.

کارتون آموزشی نامبر بلاکس Numberblocks

داستان مجموعه Numberblocks با یک بلوک کوچک که از آسمان پایین می‌افتد شروع می شود و با گشت و گذار در طبیعت، ضمن ایجاد جهانی شگفت‌انگیز از ترکیب رنگ و موسیقی، بلوکهای بیشتری را ایجاد می‌کند. وقتی یکی از بلوک‌ها بر روی دیگری می‌پرد، آنها به یک شخصیت متفاوت تبدیل می‌شوند تا یک عدد جدید ایجاد کنند. در واقع بلوکهای بزرگتر با به هم پیوستن بلوکهای کوچکتر (جمع) به وجود می‌آیند. به این ترتیب گروهی سرگرم کننده از اعداد که برای حل مشکلات بزرگ و کوچک با هم کار می‌کنند به وجود می‌آیند.

تعداد بلوکهای هر کارکتر در مجموعه بلوکهای اعداد نمایانگر عدد آن است. به عنوان مثال عدد ۳ دارای ۳ بلوک منفرد است. علاوه بر آن هر کارکتر با کمک اعدادی که در بالای آنها قرار میان گیرد و تعداد بلوکهای آن را مشخص میآن کند نیز شماره‌گذاری می شود. همچنین هر کارکتر عددی با یک رنگ خاص مشخص می‌شود، به عنوان مثال عدد ۱ با رنگ قرمز، عدد ۲ با رنگ نارنجی و عدد ۳ با رنگ زرد مشخص می‌شود.

دانلود فصل اول هر قسمت جداگانه در لینک های زیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا